تامین عمده شانه تخم مرغ دربدار ۲۰ عددی

شانه تخم مرغ دربدار ۳۰ عددی از جمله ملزومات لازم در بسته بندی و نگه داری تخم مرغ است که باعث تقسیم بندی مناسب و منظم تخم مرغ ها و عدم شکستن آنها می شود، از این رو با توجه به نیاز صنایع مرغداری به این کالا، شرکت های تولیدی درصدد تولید شانه تخم مرغ در اندازه های مختلف می باشند که توسط مراکز فروش در سراسر کشور به فروش می رسند.

تامین عمده شانه تخم مرغ دربدار ۲۰ عددی

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ دربدار

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ دربدار شانه تخم مرغ به صورت های مختلف و به طور کلی از جنس و اندازه های متفاوت تولید می شود که در ادامه با چند نمونه از ویژگی آنها آشنا می شویم:

  • شانه تخم مرغ مقوایی دربدار: این نوع شانه ها از جنس کاغذ درجه یک و کاملا بهداشتی می باشد که در واقع از خمیر کاغذ به دست می آید، این نوع شانه تخم مرغ ها از قدیم نیز کاربرد داشته و امروزه نیز جز شانه تخم مرغ های کاربردی می باشند، که از نظر زیست محیطی نیز بسیار قابل قبول می باشند و اغلب به صورت دربدار تولید و به فروش می رسند.
  • شانه تخم مرغ پلاستیکی دربدار: این مدل شانه تخمرغ ها اغلب به سفارش کارخانه های بسته بندی تخم مرغ تولید می شوند، که از جنس پلاستیک بوده و به صورت درب دار نیز از این نوع تولید می شود هم چنین بصورت عدد دار برای مقدار کم یا زیاد تخم مرغ نیز می باشند که شانه تخم مرغ 20 عددی یکی از آنهاست.
  • شانه تخم مرغ فومی: این نوع شکل جدیدی تری از شانه تخم مرغ ها می باشند، حالت قابل انعطاف تری دارند و از جنس پلی اتیلن می باشند. از این نوع شانه تخم مرغ ها بیشتر در کشورهای اروپایی استفاده می شود، و در کشور ایران نیز در حال مرسوم شدن می باشند.

تولید عمده شانه تخم مرغ دربدار ۲۰ عددی

تولید عمده شانه تخم مرغ دربدار ۲۰ عددی از آنجا که کشور ایران یکی از کشورهای پیشرو در تولید فرآورده های مرغی و تخم مرغی می باشد از این رو نیاز به انواع شانه تخم مرغ چون شانه تخم مرغ پلاستیکی و مقوایی در این صنایع امری حتمی می باشد، این مرکز نیز به عنوان شرکت فروش شانه تخم مرغ دربدار با نظر به این نکته سعی در تولید و توزیع و صادرات انواع شانه در تمام نقاط کشور و مناطقی از خاورمیانه می باشد.

این بازرگانی به عنوان مرکز خرید شانه تخم مرغ سعی دارد، بهترین شانه تخم مرغ با بهترین مواد اولیه را با کیفیت کامل و مرغوبیت بالا به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها و دلالان بازاری با قیمت خرید مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان قرار دهد.

تنها هدف این بازرگانی رفع نیاز های مردم با پرداخت هزینه های کم و در کمترین زمان می باشد و محصولات خود را از جمله انواع شانه تخم مرغ را به صورت الکترونیکی و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما