تامین کنندگان شانه تخم مرغ کاغذی ۳۰ عددی

شانه تخم مرغ کاغذی ۳۰ عددی با کیفیت مناسب و قیمتی استثنایی به فروش می رسد. تامین کنندگان شانه تخم مرغی کاغذی این محصول را به صورت عمده و انبوه در کارتن های متفاوتی به بازار عرضه می کند. این گونه شانه ها از کیفیت مناسب برخوردار هستند و باعث افتادن تخم مرغ ها بر روی زمین نمی شود. این محصول قابل بازیافت است و برای طبیعت ضرری ندارد.

تامین کنندگان شانه تخم مرغ کاغذی ۳۰ عددی

متریال به کار رفته در تولید شانه تخم مرغ

متریال به کار رفته در تولید شانه تخم مرغ

برای تولید شانه تخم مرغ از کاغذ ها و روزنامه های باطله استفاده می‌کنند. در تولید این محصول ابتدا کاغذ و روزنامه هایی که به درد نخور است را به صورت خمیر در می‌آورد و سپس آن ها را با یکدیگر مخلوط می نماید و به صورت تقریباً نیمه مایع آن را درون قالب های تخم مرغ می ریزند.

این خمیر ها بر اثر فشار و حرارت بسیار زیاد تبدیل به مقواهایی که مانند شانه تخم‌مرغ است ،در می آید. شانه تخم‌مرغ تولید شده از فشار یا شکستن تخم مرغ ها جلوگیری می کند. البته باید توجه داشت که تخم مرغ ها پوستی همانند گچ دارد که هوا را از خود را رد و بدل می نماید و به همین دلیل باید اینگونه محصولات با کیفیت و بدون مواد مضر تهیه کرد.

شانه های تخم مرغ را می توانید در چندین نوبت مورد استفاده قرار داده و تخم مرغ ها را در آن ها بگذارید. این شانه ها بر اثر رطوبت حالت اولیه خود را از دست می دهند و از بین می‌روند. بنابراین برای نگهداری شانه های تخم مرغ کاغذی باید آن ها را در جای خشک و به دور از رطوبت قرار داد.

خرید ارزان شانه تخم مرغ کاغذی ۳۰ عددی

خرید ارزان شانه تخم مرغ کاغذی ۳۰ عددی

فروشنده شانه تخم مرغ این محصول را با کیفیتی بسیار عالی تهیه می کند. به دلیل اینکه این محصول وزن کمی دارد، در هنگام کشیدن تخم مرغ نیز از شانه تخم مرغ کاغذی استفاده می‌شود. جهت خرید ارزان شانه تخم مرغ کاغذی می توانید به کارخانه ها و کارگاه های تولیدی که این محصول را به صورت انبوه و عمده تهیه می‌کنند،مراجعه کنید.

خرید حضوری و غیرحضوری شانه تخم مرغ کاغذی امکان پذیر است. چنانچه شما بخواهید این محصول را غیر حضوری تهیه کنید، کافی است که به فروشگاه ها و درگاه های معتبر اینترنتی مراجعه کرده و تعداد این شانه‌ها را مشخص نمایید. سپس از طریق این درگاه‌ها این محصول را سفارش دهید. خرید غیر حضوری این محصول باعث می شود تا شما بتوانید آن را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه تهیه کنید. در خرید اینترنتی بسیاری از واسطه ها حذف می شود و در زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما