سفارش عمده شانه تخم مرغ رنگی

تخم مرغ به عنوان یکی از اصلی ترین مواد خوراکی است که برای نگه داری آن به شانه های تخم مرغ نیاز داریم. شانه تخم مرغ رنگی را همه ما دیده ایم و می دانیم که برای محافظت از تخم مرغ ها طراحی و تولید می شوند که به خوبی از تخم مرغ ها حفاظت کنند و از شکستن آن ها جلوگیری کنند. شانه های تخم مرغ را از مواد بازیافتی مانند انواع روزنامه های باطله، دفترها و کتاب های استفاده شده در اندازه‌های متفاوت می سازند.

سفارش عمده شانه تخم مرغ رنگی

شناخت انواع شانه تخم مرغ کاغذی

شناخت انواع شانه تخم مرغ کاغذی برای ساخت انواع شانه تخم مرغ های رنگی ، نیازی به مهارت خاصی نیست و می توان آن ها را در کارگاه ها و کارخانه های کوچک نیز تولید کرد. برای این کار نیاز است به کاغذ ها و کارتن هایی که دیگر قابل استفاده نیستند . آن ها را تبدیل به خمیر می کنند و سپس در قالب های مختلف تبدیل به شانه های تخم مرغ می کنند که برای تنوع بیشتر از رنگ های طبیعی و مصنوعی برای رنگ آمیزی ان بهره مند می شوند.

رنگ های بنفش شانه ها را بیش تر از سایر رنگ ها دیده ایم که با قرار گرفتن تخم مرغ ها زیباتر می شوند اما هدف اصلی از تولید این محصولات این است که بتوان تخم مرغ ها را به صورت تکی نگه داری کرد. این شانه ها در انواع ۲۰ عددی و ۳۰ عددی ساخته می شوند که به خوبی می توان ده ها شانه تخم مرغ را بدون نگرانی بر روی هم قرار داد.

مزیت شانه تخم مرغ های کارتنی و کاغذی لین است که حمل و نقل آن ها بسیار راحت تر از نوع طلقی است. نوع طلقی برای بیش از ۶ الی ۸ تخم مرغ مناسب هستند زیرا قدرت زیادی ندارند و خود دچار شکستگی می شوند. اما نوع کاغذی را می توان بارها و بارها مورد استفاده قرار داد و به راحتی ۲۰ تا ۳۰ تخم مرغ را جابه‌جا کرد . همچنین اگر تخم مرغی دچار شکستگی شود به دلیل اینکه از جنس کاغذ است راحت می تواند آن را جذب کند.

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ رنگی

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ رنگی این مجموعه با تولید انواع شانه تخم مرغ اصل سال هاست که توانسته است به مرغداران عزیز و فعالان در این زمینه کمک کند و تخم مرغ ها را به سلامت به دست مصرف کنندگان برساند. مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ رنگی این است که قابل بازیافت است و حجم بیشتری از تخم مرغ ها را قادر به نگهداری و جا به جایی است. برای خرید این محصول با قیمتی مناسب با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما