شرکت صادراتی شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

همان طور که می دانید تخم مرغ یکی از پرمصرف ترین مواد غذایی می باشد و امروزه استفاده از آن در سراسر دنیا، حتی روستاهای دور افتاده نیز کاربرد فراوانی دارد. نحوه بسته بندی و حمل و نقل تخم مرغ از زمان تولید تا زمان مصرف از اهمیت بالایی برخوردار است و به سبب وجود انواع آلودگی‌های محیطی، استفاده از شانه تخم مرغ استاندارد و کاربردی می‌تواند در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار باشد. مجموعه ما افتخار دارد در شرکت صادراتی شانه تخم مرغ دربدار کاغذی فعالیت نماید.

شرکت صادراتی شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ اصل

مهم ترین ویژگی شانه تخم مرغ اصل تخم مرغ به سبب داشتن بافت شکننده و ظریف، معمولاً در بسته بندی های گوناگون از قبیل کاغذی، پلاستیکی، فوم دار به بازار عرضه می گردد. یکی از بهترین شانه تخم‌مرغ های اصل و با کیفیت موجود در بازار، شانه تخم مرغ های کاغذی می باشد و استفاده از آن می‌تواند مانند بروز آسیب و ضربه به تخم مرغ گردد. همچنین از انتقال آلودگی به داخل تخم‌مرغ جلوگیری به عمل می آورد.

شایان ذکر است وجود درب بر روی شانه تخم مرغ مانع از انتقال و ورود آلودگی ها می گردد، از این رو استفاده از تخم مرغ هایی که دارای شانه های درب دار هستند، توصیه می‌شود.

از ویژگی‌های شانه تخم‌مرغ، وجود جنس کاغذی با کیفیت می باشد که در تولید آن از مقواهای پرس شده استفاده می گردد، علاوه بر این برای تولید شانه تخم‌ مرغ های کاغذی از مواد دیگری از قبیل کاغذ و کارتن نیز استفاده می شود. این محصولات در سازهای مختلف ازقبیل ۶ تایی، ۱۲ تایی، ۳۰ تایی و غیره تولید می گردد و توانسته است تحولی شگرف در صنعت بسته بندی تخم مرغ ایجاد نماید.

شما نیز اگر به سلامت خود و اعضای خانواده علاقه مندید، نسبت به خرید تخم مرغ هایی که در بسته بندی های کاغذی درب داز به بازار عرضه می‌شود، اقدام کنید. چراکه این محصولات رابطه مستقیمی با سلامتی شما دارند. مجموعه ما مفتخر است در این زمینه تلاش خود را به صورت کامل انجام دهد و محصولی را که هیچ گونه آلودگی برای افراد و محیط زیست ندارد را به بازار عرضه می کند و در این زمینه مسئولیت اجتماعی خویش را به صورت کامل انجام داده است.

فروشنده شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

فروشنده شانه تخم مرغ دربدار کاغذی مجموعه ما مفتخر است در زمینه عرضه شانه تخم مرغ درب دار کاغذی فعالیت نماید. این مجموعه کیفیت بالا را سرلوحه کار خویش قرار داده و توانسته است شانه تخم مرغ باکیفیت را به کشورهای دیگر صادر نمایدو علاوه بر تامین بازارهای داخلی، در بازارهای خارجی نیز حضور یابد. تامین رضایت مصرف کنندگان در داخل و خارج از ایران افتخاری بزرگ برای مجموعه ما می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما