عرضه عمده شانه تخم مرغ طلقی عمده

تخم مرغ یکی از پر مصرف ترین و کامل ترین مواد خوراکی محسوب‌ می شود. این محصولات دارای پوست حساس و بسیار نازکی هستند که برای نگهداری و حمل و نقل آن ها باید از ظروف مخصوص استفاده کرد. شانه های تخم مرغ از بهترین این ظروف هستند. شانه تخم مرغ طلقی عمده یکی از انواع ارائه این محصول به بازار می باشد. عرضه عمده این محصول، توسط توزیع کنندگان آن صورت می گیرد.

عرضه عمده شانه تخم مرغ طلقی عمده

متریال به کار رفته در تولید شانه تخم مرغ

متریال به کار رفته در تولید شانه تخم مرغ

تخم مرغ یک ماده غذايي کامل و پر فایده می باشد که دارای خواص بی شماری است. تخم مرغ محصول بسیار پر مصرفی می باشد و دارای پوست نازکی می باشد. این محصول برای انتقال از مرغداری ها به سراسر کشور و حتی خارج از کشور، به قرار گرفتن در جای مطمئنی دارد.

شانه های تخم مرغ وسایل بسیار مناسبی هستند که از آن برای سالم رساندن تخم مرغ به جاهای مختلف استفاده می شود. تخم مرغ ها وقتی در این شانه ها قرار می گیرند، سالم و با کمتر شکستگی و خسارت به دست مصرف کنندگان می رسد. این محصول نسبت به جنسی که دارد، دارای قیمت های مختلفی هستند. قیمت شانه تخم مرغ اعلا، نسبت به متریال به کار رفته در آن، از طرف تولید کنندگان این محصول تعیین می شود.

در تولید شانه تخم مرغ متریال مختلفی به کار می رود. بسیاری از متریال استفاده شده در این شانه های تخم مرغ از کاغذ و یا کارتن می باشد. این شانه‌ های تخم مرغ، با این که دارای کیفیت خوبی هستند‌ اما اگر در معرض رطوبت قرار بگیرند، پاره شده و تخم مرغ ها در معرض خطر و شکستگی قرار می گیرند.

به همین دلیل شانه های دیگری تولید شدند که دارای مقاومت بیشتری بوده و از تخم مرغ ها بیشتر محافظت می کنند‌. شانه های طلقی از جنس پلاستیک هستند و برای نگهداری تخم مرغ ها گزینه بهتری هستند. این طلق ها از پلاستیک آب شده تولید می شوند و در دو نوع، درب دار و بدون درب می باشند.

صادرکننده شانه تخم مرغ طلقی عمده

صادرکننده شانه تخم مرغ طلقی عمده

شانه های تخم مرغ انواع گوناگونی دارند و از جنس های مختلفی ساخته می شوند. شانه های تخم مرغ هم از جنس کاغذ و کارتن می باشد و هم از جنس پلاستیک تولید می شود. شانه های تخم مرغ طلقی از انواع کاغذی و کارتنی آن مقاوم تر و بهتر می باشد. این محصول به صورت انبوه توليد مي شود و به سبب داشتن کیفیت بالا، یک محصول صادراتی محسوب می شود. صادر کننده شانه تخم مرغی طلقی عمده، این محصول را از طریق شرکت های صادراتی به بسیاری از کشور های همسایه صادر می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما