قیمت انواع شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

تخم مرغ یک محصول غذایی با ارزش غذایی بالا و بسیار ظریف و شکننده به حساب می اید که با کوچکترین ضربه می شکند و خسارت مالی برای ما به بار می آورد از این رو قرار دادن آن ها در جعبه یا شانه کاغذی مخصوص از شکستن و آسیب رساندن به آن ها جلوگیری می کند.

آیا شما به فروشندگان درجه یک شانه تخم مرغ دربدار کاغذی در کشور هستید و به دنبال بهترین و نازل ترین قیمت می باشید؟ شرکت ما قطع نیازهای شما را رفع میکند، شرکت ما توانسته با پخش مستقیم این محصول با کیفیت ترین و ارزان ترین محصول ممکن را در کشور تولید و با پخش بدون واسطه و مستقیم به فروش برساند که شما مشتریان محترم با اطمینان خاطر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت انواع شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

مزایای استفاده از شانه تخم مرغ کاغذی

مزایای استفاده از شانه تخم مرغ کاغذی

مهمترین مزایای بسته بندی مقوایی این است که در ساخت آن ها از انواع ضایعات کاغذی مانند کارتن و… استفاده شده است که علاوه بر این بسته بندی کاغذی رطوبت و قابلیت تنفس را برای تخم مرغ ها را افزایش می دهد که همین امر از فاسد شدن زود هنگام آن ها جلوگیری می کند، این نوع شانه ها با دقت و ظرافت خاصی و در یک خط تولید می شوند که می توان ایمنی تخم مرغ ها را در آن ها هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی تضمین کرد و از همه مهمتر دور انداختن آن ها بسیار آسان است و برای محیط زیست کاملاً ایمن هستند و سازگاری کامل دارند.

اما باید این واقعیت را در نظر گرفت که کاغذ یک محیط غیر مساعد برای توسعه میکروب ها، باکتری ها و غیره است، بنابراین سازندگان شانه کاغذی معتقدند که در این زمینه مزیت به نفع آنهاست که در بسته بندی های پلاستیکی تخم مرغ شکسته خشک می شود و به رشد باکتری ها کمک می کند، پس شانه کاغذی نسبت به دیگر بسته بندی ها بهداشتی تر می باشد و همچنین قیمت شانه تخم مرغ کاغذی بسیار مقرون به صرف تر می باشد.

مرکز صادرات شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

مرکز صادرات شانه تخم مرغ دربدار کاغذی

فروش شانه تخم مرغ دربدار کاغذی در دنیا سالانه بیش ازشش هزار تن می باشد،تولید این محصول با کیفیت مختلف در اکثر مناطقکشورمان به صورت ساخت در کارخانه و کارگاه تولیدی صورت می گیرد که موجب می شود این محصول از کشور ایران به دیگر کشور ها جهان صادر شود و در کشورهای همسایه طرفداران زیادی دارد.

بازار فروشندگان معتبر انواع شانه تخم مرغ با کیفیت بسیار پر رونق می باشد و پس از تولید این محصول به سرعت وارد بازار های کشور می شود که این محصول یکی از پرطرفدارترین شانه تخم مرغ های موجود در ایران است که مرکز صادرات ما توانسته بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را برای شما مشتریان محترم فراهم کنیم.

شما مشتریان محترم می توانید همین حالا برای خرید مستقیم انواع شانه تخم مرغ اصل با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما